A może na kempingu?

STOP! Zanim stwierdzisz, że kempingi nie są dla Ciebie, kliknij i przeczytaj! Spróbujemy Cię przekonać, że kemping to doskonałe miejsce do nocowania – dla par, dla grup znajomych i dla rodzin z dziećmi i zwierzakami. Pola kempingowe w miejscach, które odwiedzaliśmy są czyste, zadbane, mają bardzo dobre zaplecze sanitarne (oprócz obowiązkowych pryszniców, toalet  i umywalek z lustrami, są również pralki, miejsca do prania ręcznego, zmywania, zdarza się nawet lodówka), często mają własne sklepiki lub SKLEPY, w których można kupić coś na śniadanie, a czasem nawet własne restauracje/pizzerie i..BASENY. No i są tańsze niż pensjonaty/hotele/kwatery. A przy aktualnym wyborze namiotów na rynku, chyba każdy może znaleźć cos dla siebie – duże, małe (nawet jedynki), dwukomorowe, z przedsionkiem i bez, szybko rozkładające się (tzw. 2 seconds), itp…

A jeśli nie jesteś typem harcerza i wolisz mieć twardą podłogę pod stopami i dach nad głową, a do tego swoją łaziankę i kuchnie zdecyduj się na domek.

Ceny takich domków wahają się od 30 do 60 EUR za noc – z reguły najmniejsze są 4 osobowe, więc im więcej osób tym taniej wychodzi. Poza tym przy niskich temperaturach (np. w kwietniu lub wrześniu) w domku będzie przytulniej, bo większość z nich ma ogrzewanie.

Do tej pory nocowaliśmy w domkach kempingowych w Fécamp:

VLUU L110, M110  / Samsung L110, M110

A w trakcie tego urlopu – przy samej Dune du Pyla nad Atlantykiem:

kempingi1 urlop na etacie

I w Platja de l’Almadrava – ostatnia noc w Hiszpanii:

kempingi7 urlop na etacie

kempingi8 urlop na etacie

kempingi2 urlop na etacie

kempingi3 urlop na etacie

kempingi4 urlop na etacie

kempingi5 urlop na etacie

kempingi9 urlop na etacie

kempingi10 urlop na etacie

Wyjście na plażę

kempingi11 urlop na etacie

Wejście z plaży

kempingi12 urlop na etacie

Przed wyjazdem warto pogrzebać w internecie, bo dużo kempingów jest w podobnych lokalizacjach jak 5* hotele (na samej plaży, nad brzegiem jeziora itp.), a czasem nawet lepszych (z dala od miast, w środku parków krajobrazowych).

ityle2_s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *