Cześć!

Mam na imię Aleksandra, a makulscy.com to blog mój i Michała, na którym opowiadamy o naszych podróżach z Luśką.

A kto to Luśka? – spytasz

Pozwól więc, że przedstawię Ci najbardziej futrzastego członka naszej rodziny.Wybiegany pies równa się szczęśliwy pies.

Luśka to sunia, którą adoptowaliśmy 21 czerwca 2013 z warszawskiego Schroniska na Paluchu. To właśnie ona miała największy wpływ na powstanie naszego bloga. Od chwili, gdy wskoczyła na tylne siedzenie naszego samochodu nasze życie zmieniło się o jakieś 180 stopni. Minimum.

Od ponad 3 lat podróżujemy wszędzie razem. Dla Lu zrezygnowaliśmy z latania stawiając na road tripy po polskich i europejskich drogach. I odkryliśmy nowy wymiar podróżowania. Zwiedziliśmy razem Dolomity, zjechaliśmy Norwegię, Danię, Francję, Austrię i Hiszpanię. Byliśmy na Bornholmie i na Lofotach. Zakochaliśmy się w polskich bezdrożach, zielonych lasach i łażeniu po górach. Kupiliśmy oldskulową przyczepkę Niewiadów i sami ją wyremontowaliśmy.

Każda wyprawa to dla nas nowa przygoda, nowe szlaki, przyjazne psom miejsca, fajni psiarze, których poznajemy w drodze, aktywne spędzanie czasu i budowanie więzi. Chociaż wyjazd z psem zdecydowanie różni się od podróżowania tylko na dwóch nogach, wcale nie jest taki trudny do ogarnięcia. I o tym właśnie chcemy opowiedzieć Ci na naszym blogu.

Może już od dawna podróżujesz z psem i szukasz nowych celów na wyprawy? Albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z wyjazdami na czterech łapach? A może po prostu lubisz pruć szosę niczym żyleta i szukasz pomysłów na kolejne road tripy?

Miło Cię widzieć! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)