Kontakt | Współpraca

makulscy.com to obecnie najbardziej znany blog o podróżowaniu z psem w Polsce.

Podróżujemy zawsze z Luśką i zawsze samochodem. Pokazujemy, że podróżowanie z psem jest fajne, a wyjazd na urlop niekoniecznie musi oznaczać rozłąkę z ukochanym czworonogiem.

Nasi Czytelnicy to głównie miłośnicy czworonogów i podróży na czterech kółkach. Interesują ich ciekawe destynacje w Polsce i w Europie, poszukują informacji o tym, jak fajnie spędzić czas z psem, gdzie spać, gdzie zjeść, dokąd wybrać się na spacer, czy trekking.

Nasz blog notuje średnio ponad 22 100 odsłon miesięcznie ( ponad 11 000 unikalnych użytkowników).

Możliwości współpracy:

  • Promocja przyjaznych psom regionów, miejsc i miast – publikacja zdjęć na Instagramie (ponad 4.3 tyś obserwujących), na FB (ponad 4,4 tyś obserwujących), post na blogu (15-20 zdjęć), dostarczenie profesjonalnych zdjęć do użycia przez region/miejsce;
  • Promocja hoteli, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów i kempingów – publikacja zdjęć na FB (ponad 4,4 tyś obserwujących), post na blogu, w którym polecamy dane miejsce jako sprawdzony psiolubny nocleg (5-10 zdjęć miejsca), dostarczenie profesjonalnych zdjęć do użycia przez Klienta;
  • Publikacja zdjęć produktów i sprzętu turystycznego na naszych kanałach Social Media;
  • Recenzje sprzętu współgrającego z tematyką bloga;
  • Tworzenie tekstów na strony internetowe i do publikacji w prasie;
  • Wystąpienia z prezentacją zdjęć „W drodze z Luśką – podróżowanie z psem według Makulskich” na eventach, spotkaniach autorskich w bibliotekach i domach kultury, festiwalach podróżniczych i innych wydarzeniach promujących podróżowanie z psem, bądź świadomą adopcję czworonogów

Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na makulscy[at]gmail.com lub odwiedź nas na Facebook’u.

Do tej pory współpracowaliśmy z licznymi organizacjami turystycznymi (m.in. Visit Berlin, wien.at, Visit Košice), regionami (m.in. Hall-Wattens, Jungfrau), markami (volcano, CATfootwear.pl), hotelami i gospodarstwami agroturystycznymi (min. Hotel Konradówka w Karpaczu, Dębowy Hotel I Event I Spa, czy Potoczówka w Beskidach)

O podróżowaniu z psem opowiadaliśmy w TVN24 Biznes i Świat: Wakacje za pasem. Jak podróżować z psem?, w programie TVN STYLE „W Dobrym Stylu”, w Pytaniu na śniadanie TVP2 – Luśka pies podróżnik oraz w radiowej Czwórce – Państwo Makulscy i Luśka – psia podróżniczka i w TOK.FM. Wspieraliśmy również akcję Podaj łapę Czwórce! organizowaną z okazji Dnia Kundelka.

Aleksandra pisała dla  magazynów „Podróże” i „Przyjaciel Pies”. Wypowiadaliśmy się w poradnikach gazeta.pl.i DogInclusive – psiolubnej wyszukiwarce miejsc noclegowych. Nasze zdjęcie Warszawy z repostował Barkpost.com. – największy psi portal w sieci – w zestawieniu podróżniczych zdjęć psów z całego świata.

Zdjęcia robimy aparatami marki OLYMPUS – OM-D E-M10 Mark II oraz Olympus PEN E-PL5, a także analogowym PENTAX ASAHI SP-1000 z obiektywem HELIOS-44. Korzystamy ze smartphonów  SAMSUNG Galaxy S8 i SAMSUNG Galaxy S7.