Kontakt | Współpraca

makulscy.com to blog o podróżowaniu z psem po polskich i europejskich drogach.

Podróżujemy zawsze z Luśką i zawsze samochodem. Po drodze szukamy psiolubnych miejsc: noclegów, plaż, parków, wybiegów, restauracji, szlaków i kawiarni. Chcemy pokazać, że podróżowanie z psem jest fajne, a wyjazd na urlop niekoniecznie musi oznaczać rozłąkę z ukochanym czworonogiem.

Nasi Czytelnicy to głównie miłośnicy czworonogów i podróży na czterech kółkach. Interesują ich ciekawe destynacje w Polsce i w Europie, poszukują informacji o tym, jak fajnie spędzić czas z psem, gdzie spać, gdzie zjeść, dokąd wybrać się na spacer, czy trekking.

Jesteśmy zainteresowani współpracą (w trakcie wyjazdów, jak i pomiędzy nimi), która współgra z tematyką i klimatem naszego bloga i może okazać się ciekawa dla naszych Czytelników. Promujemy psiolubne regiony, miejsca i miasta. Współpracujemy z hostelami, hotelami, pensjonatami, gospodarstwami agroturystycznymi, kempingami, restauracjami i kawiarniami. Zareklamujemy w ciekawy sposób Twoją markę, czy produkt, zrecenzujemy sprzęt turystyczny.

Bardzo chętnie opowiemy również o naszych podróżach w trakcie ok. 60 min pokazu zdjęć „W drodze z Luśką – podróżowanie z psem według Makulskich.”


Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na makulscy[at]gmail.com lub odwiedź nas na Facebook’u.

Pobierz media kit (EN version here)


Do tej pory współpracowaliśmy z licznymi organizacjami turystycznymi (m.in. Visit Berlin, wien.at, Visit Košice), regionami (m.in. Hall-Wattens, Jungfrau). portalami (najlepszemiejsca.pl) i markami (volcano, CATfootwear.pl)

Jesteśmy współorganizatorami pierwszego ogólnopolskiego spotkania blogerów piszących o psich sprawachPiesosfera.

Aleksandra pisała dla  magazynów „Podróże” i „Przyjaciel Pies”. Wypowiadaliśmy się w poradnikach gazeta.pl oraz na blogu GoEuro Travel. Nasze zdjęcie Warszawy z repostował Barkpost.com. – największy psi portal w sieci – w zestawieniu podróżniczych zdjęć psów z całego świata.

O podróżowaniu z psem opowiadaliśmy także w TVN24 Biznes i Świat: Wakacje za pasem. Jak podróżować z psem?, w programie TVN STYLE „W Dobrym Stylu”, w Pytaniu na śniadanie TVP2 – Luśka pies podróżnik oraz w radiowej Czwórce – Państwo Makulscy i Luśka – psia podróżniczkaWspieraliśmy również akcję Podaj łalpę Czwórce! organizowaną z okazji Dnia Kundelka.