It’s time for a Travel Planner, baby!

Twój darmowy Travel Planner – planowanie urlopu nigdy nie było prostsze!

Jeśli jesteś maniakiem wszelkiego planowania wirtualnie przybijam Ci piątkę. Uwielbiam mieć plan działania, harmonogram, listę na zakupy, do zrobienia, do obejrzenia i przeczytania. Pasjami zapisuję WSZYSTKO – łącznie z noworocznymi postanowieniami. Co zapisane ma większą szansę się spełnić, nie? Poza tym łatwiej się modyfikuje. Weźmy na przykład taki punkt „2 razy w tygodniu basen”. Zamazujesz 2 (albo malujesz na niej kwiatka) i skreślasz „y” z „razy” i…. voilà! Raz w tygodniu basen. W styczniu zaliczone. Udało się dotrzymać. Zero wyrzutów sumienia.

To samo mam z planowaniem wyjazdów. Wszytko mam rozpisane. Adresy noclegów, telefony, psiolubne kawiarnie, fajne szlaki i trasy spacerowe. Kiedyś wszystkie te notatki latały mi po plecaku. Teraz lądują w Travel Plannerze – unikalnym notesie made by MacUlscy, który za kompletną darmochę możesz pobrać klikając w guzik poniżej.

Pobierz Travel Planner!

Pomysł na ten urlopowy notes powstał pod koniec 2014, w lutym 2105 stał się ciałem (a właściwie PDFem) i od tamtej pory wisi zawsze na makulscy.com, po prawej stronie w side-barze. Możesz go pobrać w każdej chwili, wydrukować, zbindować i ruszyć z kopyta z planowaniem. W końcu do wiosny coraz bliżej!

Travel Planer

 

Co znajdziesz w środku?

Darmowy Travel Planner zawiera: rzut ogólny tygodnia, miejsce na info o adresach noclegów,  miejsce na notatki co spakować, co kupić, jak się ogarnąć z kasą, co zobaczyć koniecznie, a co w wolnej chwili, miejsce na notatki i SZCZEGÓŁOWY plan dnia. I psie miejscówki, rzecz jasna! Wszystko w kieszonkowym formacie.

Jak to zrobić?

Jeśli masz dostęp do gilotyny (takiej do papieru na miłość boską…) to możesz być wyluzowany – bardzo wszystko ułatwi. Jeśli nie – zaopatrz się w nożyk do tapet i linijkę, a dla mistrzów pewnej ręki wystarczą nożyczki.

Ogólnie pamiętaj – tak jak w życiu: albo coś robisz szybko albo dobrze.

Krok po kroku:

 1. drukujesz po obu stronach (jak drukarka ma funkcję drukowania z dupleksem to super, jak nie to najpierw nieparzyste, potem odpowiednio ułożyć i parzyste po drugie stronie – wszystko w ustwieniach drukowania znajdziesz + metoda prób i błędów, jeśli nigdy tak nie drukowałeś/aś);
 2. każdą kartkę idealnie w połowie zginasz w poprzek i przecinasz;
 3. rozkładasz na dwie kupki: „górna część” i „dolna część” – później to ułatwi dużo;
 4. przycinasz od góry i od dołu te połówki kartek – oddzielnie z „górnej części” i „dolnej części” – zachowaj ok. 2 mm marginesu, bo drukarki raczej nigdy nie zadrukują idealnie równo po obu stronach kartki;
 5. przycięte połówki kartki zginasz idealnie na pół i rozcinasz;
 6. elementy układasz jak chcesz i wyrzucasz, które chcesz;
 7. zostawiasz biały pasek po stronie bindowania, drugi odcinasz (tak jak w punkcie 4 zachowaj ok. 2mm marginesu);
 8. okładka jest tak ustawiona, że po przycieciu do linii obrazka powinna odpowiadać rozmiarowi kartek przyciętych z 2mm marginesem.

Darmowy Travel Planner

Pdf jest przygotowany do wydrukowania TravelPlannera w formacie ok. A5. Są trzy pdf-y: okładka, środek (notatki, pakowanie, finanse itd.) i pojedynczy dzień. Możesz ściągnąć też osobne elementy w formacie .png i robić z nimi co chcesz.

Pobierz Travel Planner!

Lecimy z tym koksem!

Bo nie ma nic milszego niż planowanie kolejnej wyprawy. Razem!

Do zo na szlaku!

urlop z psem

Pamiętaj – nieważne dokąd, ważne z kim!! :)

 

6 Comments

 1. Spoko sprawa!
  Ale w nazwie ściągniętego pliku i wewnątrz pdf-a jest „by urlopnaetacie.pl” – może warto uaktualnić? ;) Do zobaczenia niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *