Zostań Mikołajem dla Rudolfa!

Bo nie każdy Rudi ma czerwony nochal, fuchę do końca życia i ciepłe miejsce na kanapie tuż obok brodacza z białą głową.

Rodolf, Rudolfik, Rudi – 30 kilo samego cukru i psiej słodyczy.

Psi senior, który lgnie do ludzi, chociaż w trakcie całego swojego życia wcale dużo ludzkiego ciepła nie doświadczył. Wałęsał się po bezdrożach Kozienic, a złapany i umieszczony najpierw w przechowalni, a potem w zupełnie nietrafionym tymczasowym hoteliku, z każdym dniem gasł w oczach. Zagubiony pomiędzy innymi psiakami całe dnie spędzał nie wychodząc z kojca i zapadał się w sobie. Na szczęście w porę przyszedł ratunek i dzięki pomocy Weroniki i Joli Rudi trafił pod skrzydła osób, którym w końcu jego los przestał obojętny.zostań mikołajem

I chociaż do tej pory nie znalazł jeszcze tego jednego, jedynego własnego człowiek, którego rękę będzie mógł w każdej chwili potrącić nochalem domagając miziania to chyba po raz pierwszy w życiu ktoś go naprawdę zauważył. I chce mu pomóc.

Zostań Mikołajem dla Rudolfa!

Raz do roku, tuż przed Świętami, kompletujemy paczuchy dla bezdomnego psiaka, który przebywa pod opieką fundacji, przytuliska, albo domu tymczasowego. To taka szlachetna paka dla psiaka i bardzo ważna dla nas akcja, bo zawsze sobie myślę, że gdyby życie ułożyło się inaczej to takim potrzebującym piesełem mogłaby być przecież Lu.

W tym roku chcielibyśmy pomóc właśnie Rudiemu.

Chcielibyśmy odpicować tego dżentelmena pełnowartościową karmą, dostarczyć mu supli dla seniorów z masą witamin, ze dwie szczoty, dzięki którym dziewczyny w końcu będą mogły go porządnie wyczesać i jakiś płyn, który pomoże usunąć zbierany przez lata kamień na zębiskach.

Chcielibyśmy, żeby znów poczuł się ważny i kochany, i żeby wróciła mu radość w te piękne psie oczęta. Może dzięki temu zauważy go jeszcze więcej osób! A może pośród nich będzie właśnie ta jedna, jedyna, na która czekał już szmat życia?

WCHODZISZ W TO Z NAMI?

 

Dla Rudiego zbieramy przede wszystkim puszki ANIMONDA GranCarno Senior (koszt takiej 400 g puchy to mniej niż 5 zeta, a w większych paczkach to już w ogóle za grosze chodzą!)

Potrzebujemy również porządnej szczoty do czesania, suplementów witaminowych (przede wszystkim na stawy!), preparatów rozpuszczających kamień na zębiskach i gryzaków (byle niezbyt twardych), które pomagają z tym kamieniem walczyć.

Przydadzą się również kocyki, zabawki i smaczki, które umilą temu młodemu duchem chłopakowi szarą codzienność.

Akcja trwa od dzisiaj do niedzieli 16.12.2018r.

Tuż przed Wigilią wszystkie paki zawozimy dziewczynom Rudiego :)

To jak, pomożesz nam? 

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do naszej paczki dla Rudolfika to:

 1. napisz do nas maila albo wiadomość na fb;
 2. zrób zakupy w jednym ze sklepów internetowych (chętnie pokieruję Cię do tych, które mają fajną promocję!) i nadaj pakę na adres naszego paczkomatu (podam Ci dane w wiadomości);

I tyle! Takie zakupy w sieci to przecież dla Ciebie pestka, no nie? A uwierz mi, że nawet jedna puszka to więcej niż pusta miska :)

Poświęć 5 min mniej na skrolowanie Insta i podaruj Rudiemu szansę na lepsze życie!

Więcej o działalności dziewczyn, które opiekują się Rudolfem i pomagają bezdomniakom możesz przeczytać na fanpagu Ola Jola_Ratujemy Psy

A, no i jeszcze jedna BARDZO WAŻNA wiadomość

10% procent od zakupów, które zrobisz w naszym sklepiku dla wędrujących psiarzy Na Szlaku z Psem (klik) od dziś do 16.12.2018 przeznaczamy na dorzucenie kolejnej puchy do naszej paczki dla Rudiego. Także jeśli jeszcze nie masz prezentów pod choinkę dla swoich ulubionych psiarzy (albo dla siebie!) cho do nas! A zupełnie przy okazji zapewnisz Rudolfikowi kolejne śniadanie (bądź kolację!)

kubek emaliowany Na Szlaku z Psem

To jak działamy? Niech karma i w tym roku wraca!

#WięcejPomagajMniejSięMartw

 

 

image/svg+xml

2 Comments

 1. Obecna! Od Rudolfa (całą zimę mam czerwony nos…) dla Rudolfa! Zaraz do was napisze to mi dacie namiary co i gdzie kupić.
  Nasza Lalla też została przygarnięta po tym jak została porzucona przez właściciela, i mimo iż nie była przez niego dobrze traktowana (była też bita.. ),to nigdy nie straciła miłości do gatunku ludzkiego.
  Mój wujek kiedyś opowiedział nam kawał : jaka jest różnica między zamknięciem psa w bagażniku albo żony? Jak go otworzysz to żona cię opieprzy, a pies będzie szczęśliwy że cię znów widzi..

  • Spam! Był w spamie! Skubany filtr!
   Dzięki Agata!!! Jesteś Świątecznym Aniołem :))))) ❤❤❤❤❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *