Analogowy Bałtyk zimą

Bałtyk zimą

Byłaś kiedyś nad Bałtykiem zimą?

Puste plaże, wiatr szarpiący za włosy, wzburzone fale z hukiem rozbijające się o brzeg i mroźne, wyraziste powietrze.

Wdech, wydech.

Czujesz?

Przewiana głowa, czyste myśli i zapas jodu w płucach. Zostawiam Cię z naszymi ulubionymi zdjęciami analogowymi z tego wyjazdu.

I zaprawdę powiadam Ci, jedź nad Bałtyk zimą. Zakochasz się bez pamięci.

Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą

#więcejwędrujmniejsięmartw

image/svg+xml

4 Comments

  1. Rewal… Wspomnienia z dzieciństwa! Jak byłam mała to nad morze pojechaliśmy 3 razy, zawsze do Mrzeżyna ale zawsze był wypad do Rewala. Ja od paru miesięcy przeprowadziłam się nad morze, ale troszkę bardziej na południu i choć nigdy mnie do niego niezbyt ciągnęło, to mogę spokojnie powiedzieć że jest zbawienne na duszę. Szum fal, wzrok który gubi się w dali… dochodzisz nad brzeg i myślisz że dalej nie możesz iść, że stąd to tylko droga powrotną. Ale tak nie jest, możesz popłynąć i zobaczyć że na drugim końcu może czekać na ciebie coś innego.
    Cudowne zdjęcia! P. S. Ciekawska jestem-a jak robicie że te analogowe są potem na blogu?

    • Pięknie to ujęłaś Agato ❤❤ I zazdroszczę mieszkania nad morzem! Potrafię sobie wyobrazić, że zapuszczam korzenie na wybrzeżu, chociaż na sezon pewnie musiałabym uciekać gdzies od upałów :)))
      P.s. Film wywołujemy i skanujemy zdjęcia :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *