Analogowy Bałtyk zimą

Bałtyk zimą

Byłaś kiedyś nad Bałtykiem zimą?

Puste plaże, wiatr szarpiący za włosy, wzburzone fale z hukiem rozbijające się o brzeg i mroźne, wyraziste powietrze.

Wdech, wydech.

Czujesz?

Przewiana głowa, czyste myśli i zapas jodu w płucach. Zostawiam Cię z naszymi ulubionymi zdjęciami analogowymi z tego wyjazdu.

I zaprawdę powiadam Ci, jedź nad Bałtyk zimą. Zakochasz się bez pamięci.

Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą Bałtyk zimą

#więcejwędrujmniejsięmartw

image/svg+xml

6 Comments

  1. Hej! Śledzę Waszego insta od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio odkryłam bloga i jestem zachwycona, bardzo inspirujecie do odkrywania Skandynawii, marzę o spaniu w chatkach! Dzięki za te wszystkie praktyczne rady i za to, że mogę chociaż na chwilę poczuć klimat tych miejsc, które odwiedzacie :) Aleks, mam pytanie o śniegowce, bo bardzo marzną mi stopy zimą i przymierzam się do kupna tego typu butów. Jak się w nich chodzi i czy są ciepłe?

    • Agata, mega mega mi miło dzięki! :)))) śniegowce kupiłam w promo za 165 pln bodajze i bylam z nich mega zadowolona dopóki w środku, na pięcie nie zrobiła mi się dziura :((( Mają taką dziwną rozmiarówkę chyba 35-38 i kolejny rozmiar 39-41 i wzięłam ten wiekszy (mam stopę 39) i musiał mi trochę „klapać”, aż wytarła się dziura :(((

  2. Rewal… Wspomnienia z dzieciństwa! Jak byłam mała to nad morze pojechaliśmy 3 razy, zawsze do Mrzeżyna ale zawsze był wypad do Rewala. Ja od paru miesięcy przeprowadziłam się nad morze, ale troszkę bardziej na południu i choć nigdy mnie do niego niezbyt ciągnęło, to mogę spokojnie powiedzieć że jest zbawienne na duszę. Szum fal, wzrok który gubi się w dali… dochodzisz nad brzeg i myślisz że dalej nie możesz iść, że stąd to tylko droga powrotną. Ale tak nie jest, możesz popłynąć i zobaczyć że na drugim końcu może czekać na ciebie coś innego.
    Cudowne zdjęcia! P. S. Ciekawska jestem-a jak robicie że te analogowe są potem na blogu?

    • Pięknie to ujęłaś Agato ❤❤ I zazdroszczę mieszkania nad morzem! Potrafię sobie wyobrazić, że zapuszczam korzenie na wybrzeżu, chociaż na sezon pewnie musiałabym uciekać gdzies od upałów :)))
      P.s. Film wywołujemy i skanujemy zdjęcia :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *